Наказ про зарахування учнів в 1 клас
Шановні батьки майбутніх першокласників 2024-2025 навчального року!
Ягубецька гімназія Христинівської міської ради Черкаської області оголошує прийом учнів до 1 класу на 2024-2025 навчальний рік.
У 2024– 2025 навчальному році
з першокласниками працюватиме
вчитель початкових класів
ЗАХАРЧЕНКО Ольга Григорівна.
Прийом дітей до 1 класу
Зарахування до школи буде відбуватися згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018.
Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають:
Документи приймаються щодня (крім вихідних днів) з 8.00 до 17.00.
Правила поведінки здобувача освіти
в закладі освіти
Затверджено
на засіданні
педагогічної ради
___________________
І. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ
ІІ. ПОВЕДІНКА НА УРОКАХ
ІІІ. ПОВЕДІНКА УЧНІВ ДО ПОЧАТКУ, НА ПЕРЕРВАХ І ПІСЛЯ УРОКІВ
– підтримувати чистоту і порядок на своєму робочому місці;
– вийти з класу, якщо попросить вчитель;
– учні на перервах знаходяться на своєму поверсі;
– підкорятися вимогам чергового вчителя по поверху;
– при зустрічі з вчителями, батьками, дорослими відвідувачами школи учні вітаються і звільняють дорогу;
– учням не потрібно входити до вчительської без дозволу;
– не слід вживати непристойні вирази і жести, шуміти, заважати відпочивати іншим.
ІV. ПОВЕДІНКА УЧНІВ У ЇДАЛЬНІ
VІ. ЧЕРГОВИЙ ПО КЛАСУ І ГІМНАЗІЇ
VІІ. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
– усне зауваження;
– запис зауваження в щоденник;
– виклик учня самого або з батьками на засідання Ради профілактики;
– відшкодування завданої учнем матеріальної шкоди його батьками.
· Як побороти булінг: інструкція для батьків та вчителів
· ЩО ТАКЕ БУЛІНГ ТА ЯКІ ЙОГО ПРИЧИНИ
· Булінг – це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом.
· Кривдники можуть знайти безліч причин щоб цькувати дитину: зовнішність, що не вписується у загальноприйняті рамки, поведінка, думки, які не збігаються з думкою більшості, тощо.
· Яскравими прикладами булінгу є словесні образи, навмисне неприйняття дитини до колективу, шантаж та навіть побиття.
· “Успіхи у навчанні, матеріальні можливості та навіть особливості характеру можуть стати основою для булінгу. Крім того, жертвою булінгу може стати також той, кому складно спілкуватися з однолітками, хто поводиться відлюдкувато чи, навпаки, провокативно”, – зауважують психологи.
· Частіше за все люди, що цькують, вважають, що це смішно і в цьому немає великої проблеми чи трагедії, а також, що дорослі не будуть звертати на це увагу.
· ЯК ВІДРІЗНИТИ БУЛІНГ ТА СВАРКУ МІЖ ДІТЬМИ
· Булінг супроводжується реальним фізичним чи психологічним насиллям: жертву висміюють, залякують, дражнять, шантажують, б’ють, псують речі, розповсюджують плітки, бойкотують, оприлюднюють особисту інформацію та фото в соціальних мережах.
· В ситуації булінгу завжди беруть участь три сторони: той, хто переслідує, той, кого переслідують та ті, хто спостерігають.
· Якщо булінг відбувся, він може повторюватися багато разів.
· ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЩО ВАШУ ДИТИНУ ПІДДАЮТЬ ЦЬКУВАННЮ
· Перше, що треба зрозуміти – діти неохоче розповідають про цькування у школі, а тому не слід думати, що у перший же раз, коли ви спитаєте її про це, вона відповість вам чесно. Тому головна порада для батьків – бути більш уважними до проявів булінгу.
· Якщо ваша дитина стала замкнутою, вигадує приводи, щоб не йти до школи, перестала вчитись, то поговоріть з нею. Причина такої поведінки може бути не у банальних лінощах. Також до видимих наслідків булінгу відносять розлади сну, втрату апетиту, тривожність, низьку самооцінку. Якщо дитину шантажують у школі, вона може почати просити додаткові гроші на кишенькові витрати, щоб відкупитись від агресора.
· Якщо цькуванню піддають вашу дитину, то обережно почніть з нею розмову. Дайте зрозуміти, що вам можна довіряти, що ви не будете звинувачувати її у тому, що вона стала жертвою булінгу.
· Розкажіть дитині, що немає нічого поганого у тому, щоб повідомити про агресивну поведінку щодо когось учителю або принаймні друзям. Поясніть різницю між “пліткуванням” та “піклуванням” про своє життя чи життя друга/подруги.
· Також не слід у розмові з дитиною використовувати такі сексистські кліше, як “хлопчик має бути сильним та вміти постояти за себе”, “дівчинка не повинна сама захищатись” та інші. Це тільки погіршить ситуацію.
· ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ СТАЛИ СВІДКОМ ЦЬКУВАННЯ
· ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ, ЯКА ЦЬКУЄ ІНШИХ
· Ми вже казали, що в ситуації булінгу завжди беруть участь три сторони, а тому, коли ви дізнались про цькування у школі, не слід забувати про тих, хто ображає. Психологи зауважують, що дитині, яка булить інших, увага та допомога потрібна не менше, ніж тій, яка страждає від булінгу.
· Відверто поговоріть з нею про те, що відбувається, з’ясуйте як вона ставиться до своїх дій і як реагують інші діти. Ви можете почути, що “всі так роблять”, або “він заслуговує на це”. Уважно вислухайте і зосередтеся на пошуці фактів, а не на своїх припущеннях.
· Не применшуйте серйозність ситуації такими кліше, як “хлопчики завжди будуть хлопчиками” або “глузування, бійки та інші форми агресивної поведінки — просто дитячі жарти і цілком природна частина дитинства”.
· Ретельно поясніть, які дії ви вважаєте переслідуванням інших. До них відносяться: цькування, образливі прізвиська, загрози фізичного насильства, залякування, висміювання, коментарі з сексуальним підтекстом, бойкот іншої дитини або підбурювання до ігнорування, плітки, публічні приниження, штовхання, плювки, псування особистих речей, принизливі висловлювання або жести.
· Спокійно поясніть дитині, що її поведінка може завдати шкоди не тільки жертві, а й усім оточуючим. І щодалі це заходитиме, тим гірше булінг впливатиме на всіх учасників.
· Дайте зрозуміти дитині, що агресивна поведінка є дуже серйозною проблемою, і ви не будете терпіти це в майбутньому. Чітко і наполегливо, але без гніву, попросіть дитину зупинити насильство. Скажіть дитині, що їй потрібна допомога, а тому ви тимчасово триматимете зв’язок з учителями, щоб упевнитись — дитина намагається змінити ситуацію.
· Загрози і покарання не спрацюють. Можливо, на якийсь час це припинить булінг, та в перспективі це може тільки посилити агресію і невдоволення. Буде зайвим концентрувати увагу на відчуттях дитини, яку булять. Той, хто виявляє агресію, як правило відсторонюється від почуттів іншої людини.
· Пам’ятайте, що агресивна поведінка та прояви насильства можуть вказувати на емоційні проблеми вашої дитини та розлади поведінки. Порадьтеся зі шкільним чи дитячим психологом.
Про зарахування до 1 класу
Прийом дітей до 1 класу
Шановні батьки майбутніх першокласників 2023-2024 навчального року!
Ягубецький ліцей Христинівської міської ради Черкаської області оголошує прийом учнів до 1 класу на 2023-2024 навчальний рік.
У 2023– 2024 навчальному році
з першокласниками працюватиме
доброзичлива, вимоглива, толерантна, любляча дітей
АНДРУЩАК Ольга Борисівна.
Прийом дітей до 1 класу
Зарахування до школи буде відбуватися згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018.
Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають:
Документи приймаються щодня (крім вихідних та святкових днів) з 8.00 до 16.00.
Наказ "Про затвердження форми організації освітнього процесу на ІІ семестр 2022 - 2023 н. р."
Про зарахування учнів до 1 класу
Правила поведінки у соцмережах
Спільно з працівниками правоохоронних органів 04.02.2022р. було організовано проведення превентивного виховного заходу з учнями щодо правил поведінки у соціальних мережах, про недопустимість участі у телеграм-чатах та телеграм-каналах з тематикою «деанонімізація» , де поширюються фото та відео-матеріали завідомо неправдивих повідомлень про загрози вибухів, процес евакуації та перевірки об’єктів «мінування», надсилаються повідомлення з проханням «замінувати» заклади тощо) та попередити про кримінальну та адміністративну відповідальність за здійснення чи замовлення повідомлень терористичного характеру, штрафи для їх батьків і звернули увагу учнів на те, що в переважній більшості повідомлення про «замінування» закладів освіти надходять на замовлення учнів та студентів, які є підписниками вищезазначених спільнот у месенджері «Telegram». Наголошено було на необхідності проведення профілактичних бесід з дітьми та попередити про негативні наслідки таких неправомірних дій.
4-тижневе меню _ зима_2022
Про зарахування до 1 класу
Деталі за посиланням:
Шановні батьки майбутніх першокласників 2020-2021 н. р.
Ягубецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів оголошує прийом учнів до 1 класу на 2020-2021 навчальний рік
Зарахування до школи буде відбуватися згідно НАКАЗУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ № 367 від 16 квітня 2018 року.
Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають:
заяву на ім'я директора загальноосвітнього навчального закладу,
копію свідоцтва про народження дитини,
медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о ( до 31 травня 2020 р.)
Документи приймаються щодня (крім вихідних та святкових днів) з 8.00 до 16.00.